Home
Nagłówek
Scroll
   Jesteś tu: ZSR CKP ›› Szkoła Mistrzostwa Sportowego » Kadra trenerska

Kadra trenerska

mgr Piotr Orłowski

z-ca dyrektora ds. Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Trener sprintu. Wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz reprezentantów kraju i medalistów zawodów międzynarodowych. Wśród wychowanków, absolwentów szkoły można wymienić: Paulinę Siemieniako, Magdalenę Siemion - Żynel, Ewelinę Popowską.


mgr Mariusz Roszkowski

Trener specjalizujący się w rzucie oszczepem, reprezentant kraju w tej konkurencji. Trener Karoliny Mor zdobywczyni srebrnego medalu Mistrzostw Europy Juniorów.


mgr Robert Nazarkiewicz

Jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia, specjalizujący się w skokach lekkoatletycznych i sprintach. Wielu wychowanków zdobywa medale Mistrzostw Polski oraz reprezentuje kraj w międzynarodowych zawodach sportowych. Do tego grona można zaliczyć: Karola Sienkiewicza, Martynę Bielawską, Karolinę Markiewicz, Ewę Korniluk, Kamila Supińskiego, Piotra Sawczyńskiego.


mgr Przemysław Zabawski

Trener rzutów, specjalizuje się w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą - konkurencji w której był reprezentantem Polski, rekordzista województwa podlaskiego w tej konkurencji. Wychowankowie co roku przywożą medale z Mistrzostw Polski. Najbardziej znanym wychowankiem jest dyskobol Przemysław Czajkowski, reprezentant Polski podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012.


mgr Wojciech Niedźwiecki

Trener sprintu i biegów przez płotki. Wychowawca całej plejady medalistów Mistrzostw Polski oraz zawodów międzynarodowych. Wśród wychowanków którzy odnieśli największy sukces sportowy jest Kamil Kryński uczestnik Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Rekordzista Polski w sztafecie 4x100 m.


mgr Jan Zalewski

Trener biegów średnich i długich. Specjalizuje się w wyszukiwaniu młodych talentów, a następnie z trenerami Tomaszem Dąbrowskim – kobiety i Romualdem Chylińskim – mężczyźni, doprowadzają do medali Mistrzostw Polski i sukcesów międzynarodowych między innymi Damian Roszko. Prezes KS. Podlasie Białystok.


Tomasz Dąbrowski

Trener biegów średnich i długich, jeden z najmłodszych trenerów w Polsce, którego podopieczne zdobywają medale Mistrzostw Polski oraz reprezentują Polskę na zawodach międzynarodowych, najbardziej znane absolwentki szkoły w biegach to : Paulina Mikiewicz i Paula Kopciewska – reprezentantki Polski.


Menu prawe

Dziś jest:

Imieniny obchodzą:Menu prawe dolne
   
   

   Szkołę wspierają:
Optima Polska
Omega Clean
Eko Export
SaMASZ
Gabinet Kosmetyczny Iwona Dowgiert
Kaja Sport

  
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
   
Stopka Copyright © 2000-2020 Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku