Home
Nagłówek
Scroll
   Jesteś tu: ZSR CKP ›› Kursy » Kurs kwalifikacyjny R16

Kurs kwalifikacyjny R16

Harmonogram zjazdów kursu R16
Opiekun: Hubert Moniuszko
Rok szkolny 2019/2020 Semestr I


Zjazd Termin Godzina Rodzaj zajęć Prowadzący
I 12.09.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Planowanie i organizacja produkcji rolniczej - 5 godz. Hubert Moniuszko
14.09.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Hubert Moniuszko
Waldemar Bajgus
II 19.09.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Działalność gospodarcza
- 5 godz.
Krzysztof Bułach
21.09.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Daria Popławska

Agnieszka Wendrzycka
III 26.09.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 5 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 5 godz.
Hubert Moniuszko
Waldemar Bajgus
28.09.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Hubert Moniuszko
Waldemar Bajgus
IV 10.10.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Planowanie i organizacja produkcji rolniczej - 5 godz. Hubert Moniuszko
12.10.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Hubert Moniuszko
Waldemar Bajgus
V 17.10.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Działalność gospodarcza
- 5 godz.
Krzysztof Bułach
19.10.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Daria Popławska

Agnieszka Wendrzycka
VI 24.10.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 5 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 5 godz.
Daria Popławska

Agnieszka Wendrzycka
26.10.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Daria Popławska

Agnieszka Wendrzycka
VII 07.11.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 5 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 5 godz.
Hubert Moniuszko
Waldemar Bajgus
09.11.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Hubert Moniuszko
Waldemar Bajgus
VIII 14.11.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 5 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 5 godz.
Daria Popławska

Agnieszka Wendrzycka
16.11.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Daria Popławska

Agnieszka Wendrzycka
IX 21.11.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Planowanie i organizacja produkcji rolniczej - 5 godz. Hubert Moniuszko
23.11.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja roślinna - 10 godz.
Hubert Moniuszko
Waldemar Bajgus
X 28.11.2019
(czwartek)
16:30 - 18:00
18:10 - 19:40
19:45 - 20:30
Działalność gospodarcza - 5 godz. Krzysztof Bułach
30.11.2019
(sobota)
08:30 - 10:00
10:10 - 12:25
12:40 - 14:10
14:20 - 16:35
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Zajęcia praktyczne produkcja zwierzęca - 10 godz.
Daria Popławska

Agnieszka Wendrzycka
Menu prawe

Dziś jest:

Imieniny obchodzą:



Menu prawe dolne
   Szkołę wspierają:
Optima Polska
Omega Clean
Eko Export
SaMASZ
Gabinet Kosmetyczny Iwona Dowgiert
Kaja Sport

  
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
   
Stopka Copyright © 2000-2019 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku