Home
Nagłówek
Scroll
   Jesteś tu: ZSR CKP ›› Kursy » Kurs kwalifikacyjny RL.16

Kurs kwalifikacyjny RL.16

Harmonogram zjazdów kursu RL.16
Opiekun: Hubert Moniuszko
Rok szkolny 2020/2021 Semestr I


Zjazd Termin Godzina Rodzaj zajęć Liczba godzin Prowadzący
I 03.09.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Działalność gospodarcza w rolnictwie 5 Krzysztof Bułach
05.09.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:25 – 13:10
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej 10 Hubert Moniuszko
II 17.09.2020
(czwartek)
16:00 – 16:45
16:50 – 17:35
17:40 – 18:25
18:35 – 19:20
19:25 – 20:10
20:15 - 21:00
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
19.09.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:25 – 13:10
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 10 godz.
Grupa II – 10 godz.
10 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
III 01.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
03.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
16:35 - 17:20
17:25 - 18:10
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 12 godz.
Grupa II – 12 godz.
12 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
IV 08.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Działalnośc gospodarcza w rolnictwie 5 Krzysztof Bułach
10.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
16:35 - 17:20
17:25 - 18:10
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 12 godz.
Grupa II – 12 godz.
12 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
V 15.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
17.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
16:35 - 17:20
17:25 - 18:10
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
VI 22.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Działalnośc gospodarcza w rolnictwie 5 Krzysztof Bułach
24.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
16:35 - 17:20
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 11 godz.
Grupa II – 11 godz.
11 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
VII 29.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
VIII 05.11.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
07.11.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
16:35 - 17:20
17:25 - 18:10
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 12 godz.
Grupa II – 12 godz.
12 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
IX 12.11.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
14.11.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
16:35 - 17:20
17:25 - 18:10
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji zwierzęcej
Grupa I – 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
X 26.11.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
28.11.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej 5 Hubert Moniuszko
12:25 - 13:10
13:15 – 14:00
14:05 - 14:50
14:55 - 15:40
15:45 - 16:30
Zajęcia praktyczne:
Organizacja produkcji roślinnej
Grupa I – 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Hubert Moniuszko
(grupa I)

Waldemar Bajgus
(grupa II)
Menu prawe

Dziś jest:

Imieniny obchodzą:



Menu prawe dolne
   
   

   Szkołę wspierają:
Omega Clean
Eko Export
SaMASZ
Gabinet Kosmetyczny Iwona Dowgiert
Kaja Sport

  
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
   
Stopka Copyright © 2000-2020 Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku