Home
Nagłówek
Scroll
   Jesteś tu: ZSR CKP ›› Kursy » Kurs kwalifikacyjny ROL.04

Kurs kwalifikacyjny ROL.04

Harmonogram zjazdów kursu ROL.04
Opiekun: Jarosław Godun
Rok szkolny 2020/2021 Semestr I


Zjazd Termin Godzina Rodzaj zajęć Liczba godzin Prowadzący
I 03.09.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 – 20:40
Produkcja roślinna 5 Jarosław Godun
05.09.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
Język angielski zawodowy 2 Joanna Carewicz
09:45 – 10:30
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
Produkcja zwierzęca 5 Daria Popławska
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Technika w rolnictwie 5 Stanisław Ostrowski
II 17.09.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
Język angielski zawodowy 2 Joanna Carewicz
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Prowadzenie gospodarstwa rolnego 3 Krzysztof Bułach
19.09.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
Język angielski zawodowy 2 Joanna Carewicz
09:45 – 10:30
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 10 godz.
Grupa II - 10 godz.
10 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
III 01.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Technika w rolnictwie
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Stanisław Otrowski
(grupa I)

Jan Grochowski
(grupa II)
03.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
Język angielski zawodowy 2 Joanna Carewicz
09:45 – 10:30
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 10 godz.
Grupa II - 10 godz.
10 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
IV 08.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
10.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
Prowadzenie gospodarstwa rolnego 2 Krzysztof Bułach
09:45 – 10:30
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Technika w rolnictwie
Grupa I - 10 godz.
Grupa II - 10 godz.
10 Stanisław Ostrowski
(grupa I)

Jan Grochowski
(grupa II)
V 15.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Język angielski zawodowy 5 Joanna Carewicz
17.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
13:15 – 14:00
14:05 – 14:50
14:55 – 15:40
15:45 – 16:30
16:35 – 17:20
17:25 – 18:10
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
VI 22.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
24.10.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
Język angielski zawodowy 5 Joanna Carewicz
09:45 – 10:30
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Technika w rolnictwie
Grupa I - 10 godz.
Grupa II - 10 godz.
10 Stanisław Ostrowski
(grupa I)

Jan Grochowski
(grupa II)
VII 29.10.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Technika w rolnictwie
Grupa I - 5 godz.
Grupa II - 5 godz.
5 Stanisław Ostrowski
(grupa I)

Jan Grochowski
(grupa II)
VIII 05.11.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
07.11.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
Język angielski zawodowy 3 Joanna Carewicz
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 9 godz.
Grupa II - 9 godz.
9 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
IX 12.11.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Prowadzenie gospodarstwa rolnego 5 Krzysztof Bułach
14.11.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:05
12:10 – 12:55
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
13:15 – 14:00
14:05 – 14:50
14:55 – 15:40
15:45 – 16:30
16:35 – 17:20
17:25 – 18:10
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 6 godz.
Grupa II – 6 godz.
6 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
X 26.11.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
28.11.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
Bezpieczeństwo i higiena pracy 2 Krzysztof Poniatowski
09:45 – 10:30
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Technika w rolnictwie
Grupa I - 10 godz.
Grupa II - 10 godz.
10 Stanisław Ostrowski
(grupa I)

Jan Grochowski
(grupa II)
XI 03.12.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Prowadzenie gospodarstwa rolnego 5 Krzysztof Bułach
05.12.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
Przepisy ruchu drogowego 4 Andrzej Kamiński
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 8 godz.
Grupa II – 8 godz.
8 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
XII 17.12.2020
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
19.12.2020
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
Język angielski zawodowy 2 Joanna Carewicz
09:45 – 10:30
10:35 – 11:20
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Technika w rolnictwie
Grupa I - 10 godz.
Grupa II - 10 godz.
10 Stanisław Ostrowski
(grupa I)

Jan Grochowski
(grupa II)
XIII 14.01.2021
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
16.01.2021
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 4 godz.
Grupa II – 4 godz.
4 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 8 godz.
Grupa II – 8 godz.
8 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
XIV 21.01.2021
(czwartek)
16:30 – 17:15
17:20 – 18:05
18:10 – 18:55
19:05 – 19:50
19:55 - 20:40
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji roślinnej
Grupa I - 5 godz.
Grupa II – 5 godz.
5 Jarosław Godun
(grupa I)

Hubert Moniuszko
(grupa II)
23.01.2021
(sobota)
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:25 – 12:10
12:15 – 13:00
13:05 – 13:50
14:10 – 14:55
15:00 – 15:45
15:50 – 16:35
16:40 – 17:25
17:30 – 18:15
Zajęcia praktyczne:
Prowadzenie produkcji zwierzęcej
Grupa I - 12 godz.
Grupa II – 12 godz.
12 Daria Popławska
(grupa I)

Agnieszka Wendrzycka
(grupa II)
Menu prawe

Dziś jest:

Imieniny obchodzą:



Menu prawe dolne
   
   

   Szkołę wspierają:
Optima Polska
Omega Clean
Eko Export
SaMASZ
Gabinet Kosmetyczny Iwona Dowgiert
Kaja Sport

  
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
   
Stopka Copyright © 2000-2020 Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku