Home
Nagłówek
Scroll
   Jesteś tu: ZSR CKP ›› Internat » Nabór do internatu 2013/2014

Lista osób przyjętych do internatu w roku szkolnym 2013/2014


Dziewczyny

Lp. Nazwisko i Imię Klasa Lp. Nazwisko i Imię Klasa
1. Banach Daria I LO KS 25. Łabanowska Daria III - VIII LO
2. Bielecka Joanna III LO KS 26. Łapińska Katarzyna III LO SMS
3. Cieśluk Justyna Agata I TAK 27. Nietupska Sylwia I TWET
4. Ciżewska Wioleta I TAK 28. Panas Bożena II LO SMS
5. Cybulko Agata IV TAK 29. Parfieńczyk Sylwia I LO SMS
6. Dąbrowska Agnieszka I LO KS 30. Perkowska Kamila II LO SMS
7. Dziewiątkowska Agnieszka III TR 31. Pieńkos Ewelina II LO SMS
8. Fabiańska Kinga 32. Pietraszko Ewa II LO SMS
9. Filipokwska Joanna II TWET 33. Ptaszyńska Joanna II TH
10. Floraczak Maria I LO KS 34. Rusak Dominika IV TI
11. Górska Wioleta III LO SMS 35. Sacharzewska Edyta II TWET
12. Gronostajska Natalia II LO KS 36. Sak Eliza I TAK
13. Gryszko Dominika III LO KS 37. Sokołowska Eliza III LO SMS
14. Jabłuszewska Monika II LO KS 38. Szyszkiewicz Julia Katarzyna II TWET
15. Jankowska Paulina IV TAK 39. Święcka Anna III LO SMS
16. Jermak Ewelina II TH 40. Trzonkowska Beata III LO SMS
17. Jurgiel Justyna II TWET 41. Wałuszko Paulina II TH
18. Kisielewicz Gabriela I TWET 42. Wasilewska Julita III TWET
19. Klim Paulina II KS 43. Waszkiewicz Marta III TH
20. Kłosek Magdalena II TWET 44. Wilczko Magda I TTW
21. Kotuk Iwona III TH 45. Wojtkowska Bogusława IV TH
22. Kozak Emilia I LO SMS 46. Zalesko Justyna I TTW
23. Kulesza Magdalena III TAK 47. Zuwalska Katarzyna I TTW
24. Kurzyna Izabela I TAK

Chłopcy

Lp. Nazwisko i Imię Klasa Lp. Nazwisko i Imię Klasa
1. Ambroziak Karol I LO KS 49. Mocarski Rafał III LO SMS
2. Ambroziak Mariusz I LO SMS 50. Nowicki Damian III LO SMS
3. Ambrożewicz Emil III TI 51. Nowik Adam I TMR
4. Andrukiewicz Tomasz II TI 52. Nurkiewicz Krzysztof Henryk I TWET
5. Babiński Dawid III TI 53. Ogrodnik Marek III LO KS
6. Backiel Przemysław IV TR 54. Ogrodnik Piotr II PG
7. Bagan Karol I LO SMS 55. Olszewski Szymon III LO SMS
8. Bujniuk Daniel I TI 56. Ołdziejewski Franciszek I TAK
9. Chojnowski Bartosz I LO SMS 57. Paszkowski Paweł II LO SMS
10. Ciborowski Daniel I TR 58. Pawelski Dawid I TMR
11. Ciżewski Rafał I LO SMS 59. Pogorzelski Mariusz III TMR
12. Czajkowski Sebastian III TI 60. Popowski Kamil II LO SMS
13. Czurak Sebastian II LO SMS 61. Pukmiel Tomasz III TWM
14. Gawryło Adrian II TWET 62. Puzanowski Grzegorz III LO SMS
15. Gawrysiak Mateusz III LO SMS 63. Rutkowski Krzysztof II TMR
16. Granaszewski Artur III LO KS 64. Rutkowski Mateusz II TMR
17. Grzędziński Maciej Karol I LO SMS 65. Rzędzian Adrian IV TI
18. Grzybek Piotr IV TI 66. Sak Kamil III TR
19. Hryniewicki Grzegorz II TMR 67. Słoma Rafał I TMR
20. Janiuk Łukasz I TI 68. Sokólski Jakub I TR
21. Jarmołowski Hubert I TMR 69. Sosnowski Bartłomiej II LO KS
22. Jurgielewicz Michał II TMR 70. Staniewicz Piotr III TMR
23. Kamiński Damian III LO SMS 71. Strankowski Adam I TMR
24. Kapica Rajmund IV TAK 72. Strzeszewski Mateusz I LO SMS
25. Kazberuk Przemysław II LO KS 73. Strzeszewski Wojciech II LO KS
26. Klepacki Marek III TMR 74. Supiński Kamil I TI
27. Klimaszewski Jakub Dominik I TWET 75. Szałyński Marcin II TMR
28. Klimaszewski Mateusz I TWET 76. Szewiak Mariusz II TR
29. Koc Radosław II LO SMS 77. Szoda Maciej III LO SMS
30. Konopka Robert III TR 78. Tałałaj Daniel I TMR
31. Konopka Tomasz III TR 79. Tararuj Piotr IV TI
32. Korziński Wojciech I TMR 80. Tarasewicz Mirosław I LO
33. Korzyński Andrzej I TMR 81. Tarasewicz Piotr II TMR
34. Kossakowski Tomasz IV TR 82. Toczydłowski Michał I TMR
35. Kowalewski Mateusz III TR 83. Wardach Artur II TMR
36. Kozakiewicz Paweł I TWET 84. Wasilewski Adam II LO SMS
37. Krukowski Jakub Eryk I TI 85. Wasilewski Artur II LO SMS
38. Książyk Konrad Karol I LO SMS 86. Wasilewski Błażej I LO SMS
39. Kuzawa Kamil IV TI 87. Wądołowski Adam III TI
40. Lewczuk Włodzimierz III TI 88. Wądołowski Piotr IV TR
41. Łaski Marcin IV TI 89. Włóczko Krzysztof II LO KS
42. Maciorkowski Mariusz IV TI 90. Wojno Mateusz I TWET
43. Maksimuk Mateusz II TR 91. Wojtkowski Hubert II TI
44. Maleszewski Piotr IV TI 92. Wyszomierski Damian II LO SMS
45. Malinowski Dariusz I TI 93. Zajkowski Przemysław III TMR
46. Marcinkiewicz Rafał III TMR 94. Zarzecki Piotr III TMR
47. Marczykowski Rafał II LO KS 95. Żukowski Mateusz I LO SMS
48. Margol Arkadiusz II LO SMS 96. Żyliński Paweł I TWET

Menu prawe

Dziś jest:

Imieniny obchodzą:



Menu prawe dolne
   
   

   Szkołę wspierają:
Optima Polska
Omega Clean
Eko Export
SaMASZ
Gabinet Kosmetyczny Iwona Dowgiert
Kaja Sport

  
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
   
Stopka Copyright © 2000-2020 Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku