Home
Nagłówek / / / / / /
Scroll
   Jesteś tu: ZSR CKP ›› Internat » Nabór do internatu 2016/2017

Lista osób przyjętych do internatu w roku szkolnym 2016/2017


Dziewczyny

Lp. Nazwisko i Imię Klasa Lp. Nazwisko i Imię Klasa
1. Adamek Wiktoria Renata II LO KS 29. Markowska Natalia II LO SMS
2. Adamiec Julia II LO KS 30. Masłowska Izabela II TRT
3. Bokuniewicz Aleksandra III LO KS 31. Matysiak Dorota II LO KS
4. Budenas Karolina II LO KS 32. Naumczyk Aleksandra III LO SMS
5. Burdak Wiktoria III LO KS 33. Nesterowicz Ilona III LO KS
6. Chomik Adrianna I TWE 34. Niemyjska Weronika I TWE
7. Ceśluk Justyna Agata IV TAK 35. Olesiuk Natalia III TRT
8. Ciołko Sylwia III LO SMS 36. Pruszyńska Paulina II LO SMS
9. Czajkowska Paulina III LO SMS 37. Radziszewska Kamila II TWE
10. Dąbczyńska Wiktoria II LO KS 38. Rećko Ewelina I TWE
11. Dąbrowska Emilia I TAK 39. Rodziewicz Sylwia I LO SMS TSB
12. Fabiańska Kinga IV TWE 40. Rogowska Natalia I TAK
13. Foryta Agnieszka I LO SMS TSB 41. Sacharzewska Natalia III LO KS
14. Goszczyńska Aleksandra II LO KS 42. Sak Eliza IV TAK
15. Iber Julia III LO KS 43. Sanik Patrycja I TWE
16. Jakimiuk Aleksandra II TWE 44. Sieńko Magdalena Ewa II LO SMS
17. Jaszczołt Urszula III TAK 45. Stopa Roksana III TRT
18. Jelska Justyna II LO SMS 46. Suszyńska Dominika III LO SMS
19. Karpiuk Diana I LO SMS 47. Szczepańska Julita III LO KS
20. Kazimierczak Agata III LO KS 48. Szczurzewska Weronika III TAK
21. Kisielewicz Gabriela IV TWE 49. Sztachelska Elżbieta II TAK
22. Klimuszko Ewelina III TAK 50. Sztachelska Paulina IV TRT
23. Klimuszko Marta III TAK 51. Szymczak Julia I LO SMS TSB
24. Kozioł Sandra I LO SMS TSB 52. Świerzbińska Anita III LO KS
25. Kurzyna Izabela IV TAK 53. Witkowska Kamila I LO SMS
26. Leszczyńska Anna I LO SMS 54. Wypychowska Edyta I TAK
27. Malesza Marta I TAK 55. Życzewska Ewelina II LO KS
28. Markowska Kamila III LO KS

Chłopcy

Lp. Nazwisko i Imię Klasa Lp. Nazwisko i Imię Klasa
1. Augustynowicz Dawid I LO SMS 52. Ołdziejewski Franciszek IV TAK
2. Bagiński Damian I TI 53. Onopa Karol I TMR
3. Bartosiński Łukasz III TRT 54. Orzechowski Marcin II TMR
4. Budnik Jacek III LO SMS 55. Ostapowicz Daniel I TI
5. Bujnarowski Seweryn Franciszek II LO SMS 56. Pieńkos Łukasz III LO SMS
6. Chilmon Michał III TI 57. Pikus Marcin I TI
7. Chojnacki Jakub II LO KS 58. Płoch Konrad II LO KS
8. Ciborowski Daniel IV TRT 59. Popławski Mateusz III TWE
9. Cimoch Mateusz I TMRiA 60. Predko Łukasz II LO SMS
10. Cybulski Robert II LO SMS 61. Pruszyński Grzegorz I TMR
11. Czerniewicz Daniel II TRT 62. Puchalski Tomasz III TMR
12. Demianko Jakub I TI 63. Rafał Paweł III LO SMS
13. Demianowicz Paweł I TI 64. Rogało Kamil III TMR
14. Dołżyk Adrian I TMRiA 65. Rutkowski Damian II TI
15. Dudelewicz Daniel III TI 66. Sadowski Jan I TMRiA
16. Dzieszuta Szymon II TRT 67. Sikorski Piotr III LO SMS
17. Gabrysiak Nestor I LO SMS TSB 68. Simoniuk Dawid I LO SMS
18. Gąsowski Oskar I TMRiA 69. Sipko Maciej I TMR
19. Głódź Mateusz II TMR 70. Słoma Rafał IV TMR
20. Gudewicz Dawid I TRT 71. Sobolewski Bartosz I TRT
21. Jaromiński Ireneusz I TRT 72. Sokolewicz Sławomir I TWE
22. Kaim Miłosz II LO SMS 73. Stępniewski Łukasz II LO KS
23. Klepadło Patryk I TMRiA 74. Strankowski Adam IV TMR
24. Klimaszewski Jakub Dominik IV TI 75. Suchłabowicz Łukasz III TI
25. Klimaszewski Mateusz IV TWE 76. Suchy Jacek II LO SMS
26. Konopka Wojciech III TMR 77. Suszko Kamil III TMR
27. Kopeć Patryk III LO SMS 78. Szolc Adam II LO KS
28. Korzeb Radosław II TI 79. Szypulski Mateusz I TMR
29. Korziński Wojciech IV TMR 80. Szyszko Bogumił I TMRiA
30. Korzyński Andrzej IV TMR 81. Świderski Adrian III TRT
31. Kotuk Krzysztof III TMR 82. Tałałaj Daniel IV TMR
32. Kozakiewicz Paweł IV TW 83. Targoński Michał II TMR
33. Krotoszyński Daniel II TMR 84. Tomaszewski Dawid I TRT
34. Kuczyński Mariusz I TRT 85. Tomaszuk Kacper I LO SMS
35. Lachowicz Jan II LO SMS 86. Walaszek Przemysław I LO SMS TSB
36. Lejko Rafał I LO SMS TSB 87. Wądołowski Łukasz II TMR
37. Maciejewski Jacek III LO SMS 88. Wąsecki Przemysław I LO SMS
38. Makal Mariusz III TMR 89. Wielgus Mateusz III LO SMS
39. Malewski Marek III LO KS 90. Wilczyński Damian II TMR
40. Malinowski Dariusz III TI 91. Wiszowaty Karol II TMR
41. Malinowski Konrad Józef II TWE 92. Wiśniewski Dominik I LO SMS
42. Markiewicz Bartosz II LO KS 93. Wnorowski Damian I LO SMS
43. Milewski Paweł I TMR 94. Wojno Arkadiusz III TMR
44. Miłkowski Bartosz III TI 95. Wojno Mateusz IV TWE
45. Modzelewski Łukasz I LO SMS 96. Wysocki Mateusz III LO SMS
46. Moskal Jakub III LO SMS 97. Zajko Piotr I TRT
47. Mucharski Patryk I TI 98. Zajkowski Tomasz III TMR
48. Nurkiewicz Krzysztof Henryk IV TWE 99. Zawadzki Dawid II LO SMS
49. Olechno Wojciech II TRT 100. Żebrowski Patryk I TRT
50. Olendzki Krystian I TMRiA 101. Żemajtys Michał I TI
51. Ołdziej Adrian I TMRIA 102. Żyliński Paweł IV TWE

Menu prawe

Dziś jest:

Imieniny obchodzą:



Menu prawe dolne
   Szkołę wspierają:
Optima Polska
Omega Clean
Eko Export
SaMASZ
Gabinet Kosmetyczny Iwona Dowgiert
Kaja Sport

  
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
   
Stopka Copyright © 2000-2017 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku