Home
Nagłówek / / / / / /
Scroll
   Jesteś tu: ZSR CKP ›› Internat » Nabór do internatu 2017/2018

Lista osób przyjętych do internatu w roku szkolnym 2017/2018


Dziewczyny

Lp. Nazwisko i Imię Klasa Lp. Nazwisko i Imię Klasa
1. Adamek Wiktoria Renata III LO KS 27. Leoniuk Magdelana I TWE
2. Adamiec Julia III LO KS 28. Leszczyńska Anna II LO SMS
3. Budenas Karolina III LO SMS 29. Malesza Marta II TAK
4. Bujak Laura I LO SMS TSB 30. Markowska Natalia III LO SMS
5. Bujnarowska Kalina I LO SMS 31. Masłowska Izabela III TRT
6. Bursztyniuk Paulina I TOT 32. Matysiak Dorota III LO KS
7. Chojęta Aleksandra I TWE 33. Mazur Natalia I TWE
8. Chomik Adrianna II TWE 34. Niemyjska Weronika II TWE
9. Czarnowska Weronika I TOT 35. Olchowik Kamila I TOT
10. Czepel Olga I TAK 36. Olesiuk Natalia IV TRT
11. Dąbczyńska Wiktoria II LO KS 37. Piekarska Gabriela I LO SMS
12. Domian Wiktoria I TWE 38. Pogorzelska Karolina I TWE
13. Duda Anna I LO SMS TSB 39. Pruszyńska Paulina III LO SMS
14. Falkowska Kamila I TWE 40. Radziszewska Kamila III TWE
15. Foryta Agnieszka II LO SMS TSB 41. Sanik Patrycja II TWE
16. Goszczyńska Aleksandra III LO KS 42. Sieńko Magdalena Ewa III LO SMS
17. Jabłońska Patrycja II LO SMS 43. Skradzińska Laura I TWE
18. Jackowska Julia I LO SMS TSB 44. Stasiuk Maria I TWE
19. Jakimiuk Aleksandra III TWE 45. Stopa Roksana IV TRT
20. Jelska Justyna III LO SMS 46. Szczurzewska Weronika IV TAK
21. Karpiuk Diana II LO SMS 47. Sztachelska Elżbieta III TAK
22. Klimuszko Ewelina IV TAK 48. Szymczak Julia II LO SMS TSB
23. Klimuszko Marta IV TAK 49. Śniadkowska Gabriela I LO SMS
24. Kozioł Sandra II LO SMS TSB 50. Witkowska Kamila II LO SMS
25. Kurzyna Weronika I TOT 51. Wypychowska Edyta II TAK
26. Leoniuk Aleksandra I TOT 52. Życzewska Ewelina III LO KS

Chłopcy

Lp. Nazwisko i Imię Klasa Lp. Nazwisko i Imię Klasa
1. Aleksandrowicz Dawid IV TI 46. Owerczuk Marcin I LO SMS
2. Augustynowicz Dawid II LO SMS 47. Pawełko Daniel I TMR
3. Bartosiński Łukasz IV TR 48. Płoch Konrad III LO KS
4. Bujnarowski Seweryn III LO SMS 49. Pogorzelski Adam II TRT
5. Chilmon Michał IV TI 50. Polakowski Jakub I TMR
6. Chrola Mateusz III TRT 51. Popławski Mateusz IV TWE
7. Cimioch Mateusz II TMR 52. Predko Łukasz III LO SMS
8. Cybulski Robert III LO KS 53. Pruszyński Grzegorz II TMR
9. Czerniewicz Daniel III TMR 54. Przyborowski Bartłomiej I LO SMS
10. Demianowicz Paweł II TI 55. Przyborowski Eryk I TI
11. Dołżyk Adrian II TMR 56. Puchalski Tomasz IV TMR
12. Dzieszuta Szymon III TR 57. Purwin Paweł I TR
13. Filipiak Adam I TAK 58. Rogało Kamil IV TMR
14. Gabrysiak Nestor II LO SMS TSB 59. Romańczuk Marek I LO SMS
15. Głódź Mateusz III TMR 60. Roszkowski Adam I TR
16. Janowicz Mateusz I TWE 61. Rutkowski Damian III TI
17. Jurkowski Rafał II TRT 62. Sadowski Jan II TRT
18. Kakareko Patryk I TWE 63. Simoniuk Dawid II LO SMS
19. Kiszko Daniel II TI 64. Sipko Maciej III TMR
20. Konopka Wojciech IV TMR 65. Sokolewicz Sławomir II TWE
21. Korolczuk Jakub I TMR 66. Suchłabowicz Łukasz IV TI
22. Korolczuk Kamil II TMR 67. Suchy Jacek III LO SMS
23. Kotuk Krzysztof IV TMR 68. Szalast Kuba I LO SMS TSB
24. Krotoszyński Daniel III TMR 69. Szaliński Mikołaj II LO SMS TSB
25. Kubala Krzysztof I TMR 70. Szolc Adam III LO KS
26. Kuczyński Mariusz II TRT 71. Szyszko Bogumił II TI
27. Kulesza Roman I TR 72. Świderski Adrian IV TR
28. Kulesza Bartosz I TMR 73. Terebun Mateusz IV TI
29. Lachowicz Jan III LO SMS 74. Tomaszewski Dawid II TRT
30. Łupiński Rafał I LO SMS 75. Walaszek Przemysław II LO SMS TSB
31. Makal Mariusz IV TMR 76. Wałuszko Paweł I TR
32. Malinowski Damian I TMR 77. Wasilewski Dawid I TWE
33. Małyszko Michał I TWE 78. Wądołowski Przemysław I TMR
34. Milewski Paweł II TMR 79. Wilczyński Damian III TMR
35. Miłkowski Bartosz IV TI 80. Wiszowaty Karol III TMR
36. Mnich Patryk I LO SMS 81. Wiśniewski Dominik II LO SMS
37. Modzelewski Łukasz II LO SMS 82. Wnorowski Damian II LO SMS
38. Mucharski Patryk II TI 83. Wnorowski Przemysław I LO SMS
39. Niewiarowski Konrad I TI 84. Wojno Arkadiusz IV TMR
40. Nikończuk Bartosz I TI 85. Wojno Jakub I TR
41. Olechno Wojciech III TRT 86. Zajkowski Tomasz IV TMR
42. Ołdziej Adrian II TMR 87. Zawadzki Dawid III LO SMS
43. Onopa Karol II TMR 88. Żamojtuk Maciej I LO SMS
44. Orzechowski Marcin III TMR 89. Żemajtys Michał II TI
45. Ostapowicz Daniel II TI

Menu prawe

Dziś jest:

Imieniny obchodzą:



Menu prawe dolne
   Szkołę wspierają:
Optima Polska
Omega Clean
Eko Export
SaMASZ
Gabinet Kosmetyczny Iwona Dowgiert
Kaja Sport

  
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
Młodzieżowa Akademia Siatkówki
   
Stopka Copyright © 2000-2017 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku